Dluhopisy

TENA EDMDluhopis TENA EDM PROGRESS III

Dluhopisy slouží k pořízení vlastní výrobní nemovitosti a financování rozvoje technologického parku společnosti. Jde především o nákup softwaru a nástrojů značky Kovosvit, konkrétně pak třeba o výkonné obráběcí nástroje, zaměřovací sondy, upínací technologie, paletový systém, CAD systém nebo 3D scanner. Nové technologie provází přechod společnosti k realizaci větších zakázek, jejichž výroba trvá přes 3 měsíce a které zároveň vyžadují průběžný podíl na financování před dokončením.

Informace pro klienty

Emisní podmínky


TENA EDMDluhopis TENA EDM PROGRESS 2024 II

Dluhopisy poslouží k financování stavebních úprav dílny, nákupu nových technologií a dovybavení strojového parku. Primárně jde o vertikální obráběcí centrum MCV 2220, portálový jeřáb s nosností 5 tun a software PEPS pro programování drátového řezání. Smlouva na dodávky strojů už je podepsána a záloha ve výši 30 % zaplacena. Těmito kroky zakončíme investiční fázi, která probíhala poslední tři roky, a zaměříme se na automatizaci výroby a zefektivnění procesů, které v následujících letech povedou k 10% meziročnímu růstu tržeb.

Informace pro klienty
Emisní podmínky


Dluhopis TENA EDM PROGRESS 2024

Společnost TENA EDM s.r.o. v roce 2020 vypsala novou emisi dluhopisů, prostřednictvím kterých můžete investovat své volné zdroje a podpořit tak další rozšiřování výrobních prostor, strojního parku a dalších potřeb společnosti.

Prodej dluhopisů ukončen - úspěšně prodáno.

Informace pro klienty


TENA EDMDluhopis TENA EDM 2021

Společnost TENA EDM s.r.o. v roce 2018 vypsala dluhopisy, které jste si mohli jako investor nakoupit a podpořit tak rozvoj místní strojírenské firmy.

Prodej dluhopisů ukončen - úspěšně prodáno.

Informace pro klienty
Emisní podmínky